Site içi arama


Viewing 1 item

Toplu mail gönderimi

Türkiye’de özellikle toplu gönderim hizmeti veren bir çok firma mevcuttur. Fakat buna özellikle dikakt etmez her mail gönderirim diyene para verip mail attırırsanız emin olun %90 ı çöptür. Çünkü mail atmak yazıp göndermek kadar basit iş değildir.

Öncelikle elinizde adresler izinli adresler olması gerekir. Sağda solda satılan çöp adresleri parayla alır gönderirseniz ilk dakikada gönderim yapılan servis spama girer. Sebebide o aldığınız adreslerin içinde fake adresler olduğu için. 1 milyon mail 200tl ye atarım diyene gidip 200tl verin o maillerin size geri dönüşü 10 u geçmez onlarında geliş sebebi alış veriş yada reklamınız için değil şikayet etmek için link, form aramasıdır.

Bunun yerine kendi müşteri portföyünüzü oluşturun. Sizden gerçekten haber almak isteyen müşterilere mail gönderin ve bu işi kendiniz takip edin. Yurt dışında bu işi layıkıyla yapan bir firma mevcut. Powered by MailChimp adlı firmadan açın bir hesap ilk başta size bir kredi verecektir zaten denemeniz için. Kendi reklam mailinizi oluşturun ve gönderin. Geri dönüşlerini takip edebilirsiniz ve hangi mail ne zaman mailinizi tıklamış etmiş takip etmesi de gayet kolay. Internet ingilizcesi bilmeniz kafidir.

Önce siteye üye olun biraz dolaşın test için 1-2 mail hazırlayın. Word de belge hazırlamak kadar basittir. Daha sonra kendi mail adreslerinizi ekleyip mail gönderin ön izleme yapın. Daha sorna reklamlarınızı yaparsınız. Listeden çıkmak isteyen kolay bir şekilde çıkar isteyen takip eder.

1 kişiye haftada 1 tane mail atın mümkünse daha fazla atmayın ve aynı maili göndermeyin içeriğini değiştirin öyle gönderin.

Panelde size bir çok hazır şablon sunuluyor şablonu seçip üzerinde değişiklikleri yapabilirsiniz. İsterseniz sıfırdan kendi şablonunuzu hazırlayın. Mail adreslerinizi girin ve en son maili gönderin. Çok hızlı bir şekilde mailleriniz %99 yerine ulaşıyor ve inbox a düşmesi ağırlıklı.
Etiket:, , , ,

Bir yorum var “Toplu mail gönderimi”

  1. pinokyo 21 Temmuz 2014 at 13:57 #


    GraphicMail i deneyen tecrübe eden var mı ?

Bir Cevap Yazın